30 May 2012

David Beckham & Elle

http://www.kozaczek.pl/img_new/2012/05/dawid-beckham-R1.jpg


David Beckham is the first man who went for the cover of Elle - magazine directed at women. David inflame the minds of women. Still sexy and very masculine wins the hearts of female fans. Also acts on the minds of "bad sex" ... men want to look like Beckham, dress like Beckham and smell like Beckham. All the time we live in an age of marriage Beckhams. Who still conquer the world!

Lorraine Candy, who has decided to invite a celebrity to the session, explains:

"David Beckham is a national hero ... It is an icon, aa Elle is known that the photo is placed on the covers of the icons. This is our first time and I believe will appeal to both women and men."

The editor hopes that this issue of the magazine will go down in history:

"Who would not want to watch the world most handsome man on the cover? It will be a collector's number!" - Says Candy.

Inside the magazine is even more beautiful - Beckham poses for pictures with no shirt and wet pants. Is it for you does not act? I love how frowns <3

 http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/05/27/article-0-134A9FC6000005DC-866_634x786.jpg
 

What do you think of the cover?
 David Beckham jest pierwszym mężczyzną, który trafił na okładkę Elle - magazynu adresowanego do kobiet. David rozpala umysły kobiet. Wciąż seksowny i bardzo męski podbija serca fanek. Oddziałuje też na umysły " płci brzydkiej"... mężczyźni chcą wyglądać jak Beckham, ubierać się jak Beckham i pachnieć jak Beckham. Cały czas żyjemy w erze małżeństwa Beckhamów. Którzy wciąż podbijają świat!

Lorraine Candy, która podjęła decyzję o zaproszeniu celebryty na sesję, tłumaczy:

"David Beckham jest narodowym bohaterem... Jest ikoną,a a Elle jest znane z tego, że na okładkach umieszcza zdjęcia ikon. To nasz pierwszy raz i wierzę, że spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom."

Wydawca ma nadzieję, że ten numer magazynu przejdzie do historii:

"Kto nie chciałby oglądać najprzystojniejszego mężczyzny świata na okładce? To będzie kolekcjonerski numer!" - przekonuje Candy.

W środku magazynu jest jeszcze piękniej - Beckham pozuje do zdjęcia bez koszuli i w mokrych spodniach. Czy to na Was nie oddziaływuje?  Kocham jak marszczy brwi <3

Co sądzicie o okładce?

4 comments:

  1. Aż miło popatrzeć ;) Świetne ciałko. A co do ery Beckhamów- masz rację! Oni non stop są na topie! Cały czas coś się o nich słyszy :)

    ReplyDelete
  2. O.o Beckham! Świetnie wygląda! A to marszczenie brwi jest męskie ;)

    ReplyDelete
  3. Ach... mieć takiego tylko dla siebie xd

    ReplyDelete